česká verze english version

 
230509

A k t u a l i t y   2 0 1 3  -  2 0 1 4

17. 12. P L Á N U J E M E Š T Ě Ň Á T K A !!! Brenda - začala hárat dříve, takže pokud se vše povede, ke konci února by se měli narodit štěňátka a v polovině dubna by byli k odběru. Tatínka jsme vybrali samozřejmě toho nejlepšího a nejkrásnějšího a nejšikovnějšího:-) - ARTEX Z LAŠSKÉ BRÁNY - Champ. ČR, res. CACIB, 2x CAC, res. CAC, zk: ZOP, ZPU-1, ZZO, ZM, IPO-V.
Brenda ve sněhu na Tři králeBrenda ve sněhu na Tři krále

Brenda ve sněhu na Tři krále

27.10.2014 - Naše hravá Brenda

Brenda přináší svou oblíbenou hračkuBrenda přináší svou oblíbenou hračku

Brenda přináší svou oblíbenou hračku

11.9.2014 - Po dlouhé době přidávám několik fotografii

Brenda ve větruBrenda na louce

Brenda a Mikeš leží v knihách

Brenda rozmýšlí nad angličtinouBrenda u vody

Brenda v květech

24.9. Brenda má nového parťáka a my nový přírůstek. Je to kocour Mikeš a žije s námi od června. S Brendou se už hezky sžili. Někdy se dokonce chová jako pes. např. občas přinese malý balonek jako aport, vítá každou návštěvu, chodí se s Brendou venčit ráno i večer a v létě sedával nebo ležel s vyplazeným jazykem.

Brenda a náš nový přírůstek MikešBrenda a náš nový přírůstek Mikeš

Brenda a Mikeš zblízka

1. 6. BRENDA ABSOLVOLALA BONITACI! JE CHOVNÁ! ŠTĚŃÁTKA PLÁNUJEME NA PŘELOM ZIMY A JARA! Případní zájemci můžou už volat na 606 705 096 nebo mejlovat na renata@lupienski.cz. Bereme záznam.

15. 4. Zúčastnily jsme se s Brendou Ostravské národní výstavy a dopadly jsme stejně jako v Brně, tzn. Výborná 4. Byla jsem moc spokojená, protože všechny fenečky v kruhu byly hezké a Brenda dostala krátký, ale výstižný posudek, kde jí pan rozhodčí nic nevytknul, jen pochválil hlavu, správné proporce, správný temperament a dostatečně dobré úhlení.

Brenda v kruhuBrenda na NVP Ostrava

Brenda v kruhu

4.4. umřela naše milovaná Berynka na torze žaludku. Je nám po ní nesmírně smutno..Byla tak úžasná! Nikdy nezapomenu na pohled jejích krásných velkých očí, na její oddanost a lásku, kterou mi celý svůj život dávala, na její něžnost a klid a pohodářskou povahu, pro kterou jsem jí přezdívala medvídku.

12. 3. BRENDA MÁ DKK AA a DLK 00.
Minulý týden byla Brenda na RTG kyčelních a loketních kloubů a dnes nám přišlo vyhodnocení od MVDr. Ekra s tímto výborným výsledkem.

14.2.2013 - Valentýnské fota

Pohoda doma, venku mráz a zimaGabrielka a Bery

Brenda nese kačenku jako aport

Brenda se nevznáší, jen přeskakuje zasněžené růžeBery a Brenda pózují se sněhulákem

Brenda a Bery na Valentýna

4. 2. 2013 - Včera jsme se s Brendou zúčastnily Mezinárodní výstavy v Brně. Ve třídě otevřené Brenda získala V4. S výsledkem jsme moc spokojené. A ještě více s posudkem od francouzského rozhodčího Thevenona Benoita, který nám napsal, že má Brenda "very good" hlavu, "excelent" tvar i barva očí, "very good" uši a jejich posazení, "excelent" vrchní linie, "excelent" hrudník, "very good" proporce celého těla, kosti a zaúhlení, pohyb. Takže máme velkou radost!

Brenda ukazuje zoubkyZa chvíli jdeme do kruhu

Čekáme na posouzení


 
  
web © 2005-24 MM Sound & Global Net