česká verze english version

 
230510

A k t u a l i t y   2 0 0 6

18. 12.2006 - Krásné a veselé vánoce všem našim štěňátkům, přátelům, známým i náhodným návštěvníkům našich stránek přejí Bianka a Berenika se svojí lidskou smečkou.
Bianka a Beri před vánocemi

Bianka a Beri před vánocemi

11. 11.2006 jsme se s Berenikou zúčastnili Světové výstavy psů v Poznani. Od finské rozhodčí jsme dostali známku Velmi dobrá. Paní rozhodčí nám vytkla mírnou nadváhu a delší šíji, ale pochválila hlavu, ucho, úhlení a předhrudí.

28. 10.2006 se na nás přijela podívat Bianka jr, tak jsme se vydali společně na krátkou procházku. Je z ní hezká fena, váži 37 kg, je trošku menší než její mamina. Zvládá základní poslušnost, nemá problém se psy, miluje běhat a válet se ve vysoké trávě, stejně tak jako v hlubokém sněhu. Je prostě fajn.

Bianka jr a BeryBianka jr. a její páníček

Bianka, Bery a Bianka jr

19. 10.2006 - Během víkendu se v Milovicích konala Speciální výstava hovawartů, svod plemeníků, svod mladých a bonitace. Této velké hovawartí akce se zúčastnili i naši mladí pejsci. Atos (Bono) na výstavě dostal VD, Anabela absolvovala bonitaci s velice pěkným bonitačním kódem a stejně tak Bruno (Baky) absolvoval svod mladých a moc se všem líbil. Všem majitelům gratulujeme!

Archi Champion

18. 9.2006 - Přišly dobré zprávy od Archieho. V sobotu úspěšně absolvoval bonitaci v Kroměříži a byl zařazen do I. třídy chovnosti. Zároveň se od minulého týdne pyšní titulem Champion Polska. Moc mu gratulujeme!!! Jsme na Tebe hrdí, Archie!

 

 

10. 9.2006 - Krásné slunečné nedělní odpoledne jsme využili tak, že jsme si vyšli do lesa. Obě naše feny to s radostí uvítaly a pořádně si to užily.

Bianka v leseBianka a Berenika hlídají zatím prázdný košík

Berenika mi pomáhá hledat hřiby

3.9.2006 - Strávily jsme týden ve výcvikovém táboře v Protivanově. Naučily jsme se spoustu věcí, poznaly skvělé lidi a užily si procházek v krásné přírodě. Jen počasí nám moc nepřálo. Ale jinak byl tento pobyt pro mě i Bereniku obrovským přínosem.

Berenika se učí štěkat na povelBerenika při výcviku agility

Berenika čeká, co se bude dít - agility

Berenika a Nasty po koupeliBerenika v rybníku

Berenika u chatky

14.8.2006 - Během víkendu jsme si udělali výlet do Čech, abychom zjistili, jak se daří našim štěňátkům. Navštívili jsme dvě plavé slečny z A - vrhu, Arianu a Amandu a dva černé kluky z B - vrhu, Barta a Bruna (Bakyho). Naše tříleté slečny už dospěly, zatímco 13 měsíční kluci jsou teď samá ruka, samá noha. Ale všichni nás radostně přijali, což nám udělalo velkou radost!

Ariana a kocourekAriana a kocourek

Amanda

BartBruno

Bruno

8.8.2006 jsme se zajeli podívat za naší ADÉLKOU do Třince. Naše zatím nejmenší štěňátko dospělo v krásnou, elegantní a jemnou psí dámu. Ve chvílích svého volna, když zrovna nehlídá, může si hovět na lavičce ve svém kotci. Svou rodinu miluje, a i k jiným lidem je přátelská. Zároveň je i dobrým hlídačem.

Adélka se svou rodinouAdélka - dáma

Adélka a já

1.8.2006 - Náš celočerný pejsek BART hledá nového pána. Jeho současná panička ho .Bartmoc miluje, ale vzhledem k svému zdravotnímu stavu, si ho nemůže nadále ponechat. Bart absolvoval v dubnu svod mladých a jediné, co mu bylo vytknuto, byl delší ocas. Jeho povahu ohodnotili Ačkem jako vyrovnanou. Měří 69 cm a váží přes 40 kg. Je přátelský a stále hravý. Momentálně žije v Rovensku pod Troskami. Jeho majitelka má telefon 481 381 525.

 

 

 

24. 7.2006 - Bruno (Baky) se včera zúčastnil Národní výstavy psů v Mladé Boleslavi. Svou premiéru na výstavě zvládl s klidem a přehledem. Dostal známku Velmi dobrý, takže mu gratulujeme a děkujeme paničce za účast. Máme i nové zprávy o Arianě. Ta teď změnila své působiště, z Prahy se přestěhovala do Lysé nad Labem. Má teď podstatně větší teritorium na hlídání, ale to jí nedělá problém.

26. 6.2006 - Béčková štěnátka mají dnes slavný den. Je jim přesně 1 rok. Všem gratulujeme a doufáme, že to řádně oslavila se svými páníčky. Naše Berenika se o svůj dort podělila s maminou a z dárečku měla taky radost. Je moc krásná a milá a ještě trochu divoká, i když její temperament teď v době veder zeslábl. Už se těšíme až horka pominou a budeme zase cvičit, protože stačí týden bez tréninku a ona úplně zvlčí. Ale i tak ji milujem!

Berinka si hraje se svou novou hračkouBerinka pózuje s dortem

Berinka se o svůj dort dělí se svou maminou

18. 6.2006 - Ačková štěňata mají dnes narozeniny. Už jsou jim 3 roky. Všem našim pejskům přejeme ještě dlouhý krásný psí život! ATOS (Bono) v sobotu ve Dvoře Králové úspěšně absolvoval bonitaci. Moc mu gratulujeme!

11. 6.2006 - Dostali jsme čerstvé zprávy, že Archie získal BOB na Národní výstavě v Raciborzu v Polsku.Bruno Gratulujeme! A pohledem do kalendáře jsme zjistili, že náš Bruno dnes slaví svátek, takže posíláme Vše nej ... do Prahy. Odtud nám právě přišly nové fotografie Bruna ze školky pro štěňata. No, řekněte, není nádherné to naše štěňátko?!

 

 

 

29. 5.2006 - Atos (Bono) získal včera na Krajské výstavě ve Zlíně V1, Vítěz třídy a Krajský vítěz. Zároveň se umístil mezi třemi nejúspěšnějšími psy v anketě Pes sympatie. Máme radost! Do sekce B - vrh byly přidány nové fotky a stejně tak do složky Berenika.

14.5.2006 - Dnes se konala Speciální výstava hovawartů v Kroměříži. Zúčastnilo se jí několik pejsků z naší chovatelské stanice a všichni byli moc šikovní. Největšího úspěchu dosáhl ATOS - BONO, který skončil jako V 1 a získal tím páden CAC ve třídě otevřené. Jeho brácha ARCHIBALD dostal taky výbornou a bylo to o prsa, mohlo to být Výborný 4. Z áčkového vrhu nás ještě zastupovala ANABELA a ta si odvezla VD. Ve třídě mladých se pak představila BERENIKA a dostala Výbornou. Máme velikánskou radost, gratulujeme všem páníčkům a děkujeme za účast a skvělou reprezentaci.

AnabelaArchie

Atos (Bono)

6.5.2006 - Berenika získala ocenění VÝBORNÁ 1 na Krajské výstavě psů v Hlučíně. Byla to její premiéra, zvládla ji skvěle, jen musíme vypilovat předvedení chrupu, protože zoubky panu rozhodčímu Václavíkovi nechtěla moc ukázat. A máme ještě jeden důvod k oslavě - BIANKA MÁ PRÁVĚ DNES 6 LET.

Oslavenkyně Bianka s dcerouBerenika na výstavě v Hlučíně

Berenika na výstavě v Hlučíně - v kruhu

26. 3.2006 - Naše Berenika a její sourozenci dnes slaví 9 měsíců.

25. 3. 2006 se ona a Boston zúčastnili svodu mladých v Kroměříži. Úspěšně jej absolvovali a pohráli si s jinými hovawartíky a taky jsme tam potkali Atose-Bona, který tam byl na čumendu na bonitaci.

BerenikaBoston, ležící, nespící

Bery se svým starším bráchou Atosem

18.3.2006 - Navštívili nás Boston a Bianka jr. Účelem jejich návštěvy byla příprava na svod mladých. A Baltazara jsme jeli omrknout my. Radostně nás vítal.

Baltazar nás vítáBery a Bianka jr. čekají na pamlsek

Bianka jr., Berenika a Boston

26.2.2006 - Béčková štěňata už mají 8 měsíců. Podle zpráv od jejich majitelů se jim daří dobře. Váží přes 30 kg, někteří už dokonce dosáhli 40 kg. Jsou krásně huňatí a dobří jedlíci. Naštěstí, protože většina z nich celou zimu trávila na zahradě. A i když je páníčci v mrazech chtěli nechat doma, preferovali pobyt venku.

15.2.2006 - Archie získal výbornou na mezinárodní výstavě v Brně. Gratulujeme! Ve složce Berenika jsou přidány její nové fotky.
 


  
web © 2005-24 MM Sound & Global Net